Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Üsküdar Masaj Mutlu Son

  • Listelenen: 30 Kasım 2016 21:32
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İnsanlar, sağlığına kavuşması için uzman terapist kararı ile masaj olması gerekebilir. Masajın her aşaması çok önemlidir, öncelikli olarak masaj öncesi hastanın her şekilde hazır olması gerekir. Özellikle psikolojik olarak iyi olması masaj seansının sorunsuz geçmesine neden olur. Masaj müdahale öncesi hastanın herhangi bir ilaca alerjisini olup olmadığı incelenmelidir. Alerjisinin olması durumunda masaj yapacak masöze bilgi verecek şekilde notlar hazırlanmalıdır.

Masajın Öncelikler

Hastanın gereksinimleri dikkatle dinlenmeli, merak ettiği konular açıklanmalı, korkularının belirlenmesi için hastanın kendisini ifade etmesine izin verilmelidir. Masaj işlemi sonrası da öncesi gibi çok önemlidir. Masaj sonrası bakımın temel amacı masaj sonrasında ortaya çıkabilecek komplikasyonların önlenmesi, en aza indirgenmesi veya oluşması durumunda tedavi edilmedir. Terapist işlemi sonrası yapılacak işlemlerden hastanın her durumu düşünülmelidir.

Hastanın masaj sonrası hangi hareketleri ne zaman nasıl yapacağı, yapması gereken egzersizler, yürütme ve sıvı alımı Üsküdar Masaj Mutlu Son kontrolünde yapılmalıdır. Aksi durumda yapılacak davranışlar sorun yaşamanıza neden olabilir.

Listing ID: 62583f262c9bfba

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.