Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Milano Masaj Salonu

  • Listelenen: 17 Mart 2017 19:17
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Milano Masaj Salonu İletim Sayfasına Hoş geldiniz.

Yetkili: Emel Hanım

İlçe: Kadıköy – Kalamış

Masaj uygulamaların da yaklaşık olarak 2000 yıllık geçmişi olan Uzakdoğu masajı uzman kişilerce belirli yöntemler ile yapılıyor. Uzakdoğu masajı uygulaması da farklı çeşitlere ayrılıyor. Uzakdoğu masajı thai masajı, hint baş masajı, shiatsu masajı, hint sıcak yağ masajı, lomi lomi masajı gibi çeşitleri bulunuyor. İstanbul kentinde Milano masaj salonu sizlere Uzakdoğu kültürüne ait olan çeşitleri uygulatmanız mümkün. Masaj konusunda uzman olan ve deneyime sahip olan masözlerden alınan hizmet ile Uzakdoğu masajının faydalarından tam olarak yaralanmanız mümkün olur. Kalamış masaj salonu seanslar ile uygulanıyor. Masaj salonundan masaj hizmeti almak için önceden randevu almanı önerilir.

Uzakdoğu Masaj Çeşitleri

  • Thai Masajı

En bilinen Uzakdoğu masaj uygulaması olan thai masajı yaklaşık olarak 2000 yılık bir geçmişe sahip olup köklerinin Budizm ile ilişkisi olduğu bilinir. Kas ağrılarına ve spazmlara iyi gelen thai masajı aynı zamanda iç organları uyarır, sinir sistemini iyileştirir, vücut duruşunu düzene sokar, esnekliği artırır. Thai masajı uygulaması sır üstü, yüz üstü ve oturur pozisyonlarında uygulanıyor.

  • Shiatsu

Thai masajından sonra en çok bilinen uzak doğu masajı olan Shiatsu 2000 yıllı Japon geleneklerinin yansıması olarak kabul edilir. Bu masaj uygulamasının altında yatan felsefe ise merdiven boyunca akan hayatı simge ederek bu alan üstünde farklı basılar uygulanarak gerçekleştirilmesi olarak söylenebilir.

  • Hint Sıcak Yağ Masajı

Baştan ayağa kadar uygulanan Hint sıcak yağ masajı ile rahatlama sağlanarak gerginlik azaltılıyor. Oldukça hassas ve yumuşak basılar ile uygulanır.

  • Hint Baş Masajı

Hint baş masajından özel kokulu olan bazı bitkisel yağlar uygulanarak yapılır. Birkaç binlik bir masaj tekniği olan bu masaj uygulaması baş, yüz ve omuz bölgesi hedefinde yapılır.

Listing ID: 88258cc0acf9d84f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.