Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

En Çok Tercih Edilen Masöz Şebnem

  • Listelenen: 7 Ekim 2016 00:25
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Güzel İstanbul’un güzel insanları ben şebnem.

Hizmet Bölgem: Şişli

Lütfen Dikkatle Okuyunuz!

Yaşam koşullarının giderek zorlaştığı günümüzde hemen herkes ağır stres altında kalıyor. Stres yaşamlarımızı pek çok yönden olumsuz etkiliyor. İş yaşamı, aile ilişkileri, hastalıklar derken, yaşamımız koşturmaca içinde stres altında geçip gidiyor. Masaj, stresin olumsuz etkilerini yok etmek konusunda başarılı bir uygulamadır. Her insan belirli aralıklarla kendine vakit ayırmalı bu vakti masajla değerlendirebilmelidir.

Uygulanan tekniğe göre masaj türleri birbirinden ayrılır. masöz şebnem masaj tekniklerinden Thai masajı, İsveç masajı, ayak masajı, baş masajı, aromaterapi masajı, spor masajı gibi çeşitlerini, uzman personeliyle uyguluyor.

Masajın bedensel ve ruhsal olumlu etkileri saymakla bitmiyor. Masaj, kan dolaşımını hızlandırarak hücrelere daha fazla oksijen gitmesini sağlar, dolaşım ve sindirim sistemlerini düzenler, stresin etkilerini yok eder, bedensel ve ruhsal arınma ve dinlenme sağlar, ağrıları giderir, kas kramplarını yok eder.

Düzenli aralıklarla masaj yaptırmak stres yükünü azaltıyor, kan dolaşımını artıyor, ağrıları gideriyor. Pek çok hastalığın tedavisinde masajın mucizevi etkilerinden faydalanılıyor. Masajın mutlaka bilinçli bir şekilde yapılması gereklidir. Bilinçsizce uygulanan masaj yöntemleri kişilerin sağlığının bozulmasına vücut kanallarının kapanmasına sebep olabilir.

Masaj, kullanılan teknik, malzemeler ve mekânlarla bir bütün halinde olan bir hizmettir. Mekânın aydınlatmasının, sıcaklık derecesinin belirli ölçütlere göre düzenlenmesi gerekir. masöz şebnem hijyenik ve ferah ev ortamı ile masaj için gerekli koşullarını sağlıyor. şebnem, masaj için gerekli olan tüm özellikleri sağlayan bir masöz ve konusunda uzman sağlıklı masaj uygulaması yapıyor.

Masajda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta masaj yaptıran kişinin konusunda eğitimli ve deneyimli olmasıdır. Masaj uygulamaları faydadan çok zarar verebilir. Stres ve yorgunluktan etkilenen, arınmak ve dinlenmek isteyenler için konusunda uzman, güler yüzlü bir bayan.

Masaj tamamen kişiye özel bir uygulamadır. Masaj yaptırmanıza engel bir rahatsızlığınız varsa mutlaka doktorunuzla görüşmeniz gereklidir. Masöz Şebnem bunun bilincinde olarak masaj yaptırmadan önce sizinle konuşarak varsa bir rahatsızlığınız bunu öğrenir ve size özel masaj tekniğini bularak rahatsızlığınızın çözümü için doğru masaj yöntemini kullanır.

1070 total views, 1 today

  

Listing ID: 59057f6be2c6660d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.